Литий диск Alutec Singa 6x16/4x108 ET23 DIA65,1
Фото 23 | від 4 539 до 7 736 грн. Порівняти ціни 34 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):23 мм |
Модифікації Alutec Singa 47
Характеристики
Alutec Singa 6x16/4x108 ET23 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Singa 6x16/4x108 ET23 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Alutec Singa R16 W6 PCD4x108 ET23 DIA65.1 (diamond black front | 5 825 грн. |
ALUTEC Singa R16 W6 PCD4x108 ET23 DIA65.1 Diamond Black Front Polished | 7 240 грн. |
ALUTEC Singa 6,0x16/4x108 D65,1 ET23 diamond-black front polished | 6 280 грн. |
Alutec Singa (R16 W6.0 PCD4x108 ET23 DIA65.1) DBFP | 6 558 грн. |
Диски Alutec Singa 6x16 4x108 ET23 DIA65,1 (diamond black front polished) | 5 800 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі