Литий диск OXXO Oberon 4 6,5x16/4x108 ET20 DIA65,1
Фото 7 | від 5 323 до 6 837 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації OXXO Oberon 4 28
Характеристики
OXXO Oberon 4 6,5x16/4x108 ET20 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OXXO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OXXO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OXXO Oberon 4 6,5x16/4x108 ET20 DIA65,1
Сортувати
Oxxo OBERON 4 (OX7) BLACK - Black (R16 W6.5 PCD4x108 ET20 DIA65.1) | 5 999 грн. |
Oxxo Oberon 4 (OX7) R16 W6.5 PCD4x108 ET20 DIA65.1 Black OX07-651620-PC1-0 | 5 390 грн. |
Oxxo Oberon 4 Black (OX07) R16 W6.5 PCD4x108 ET20 DIA65.1 | 6 149 грн. |
Oxxo Oberon 4 (OX7) R16 W6.5 PCD4x108 ET20 DIA65.1 Black | 5 502 грн. |
Oxxo OBERON 4 (OX7) Silver (R16 W6.5 PCD4x108 ET20 DIA65.1) | 5 899 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі