Литий диск Alutec Tormenta 7,5x17/5x108 ET50,5 DIA63,4
Відео 1Фото 33 | від 7 263 до 9 062 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7,5x17/5x108 ET50,5 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7,5x17/5x108 ET50,5 DIA63,4
Сортувати
Alutec TORMENTA Polar-Silber (R17 W7.5 PCD5x108 ET50.5 DIA63.4) | 7 799 грн. |
Alutec Tormenta (7.5J x 17 5x108 ET50.5 DIA63.4) Polar Silver На замовленн | 8 567 грн. |
Alutec Tormenta PS R17 W7.5 PCD5x108 ET50.5 DIA63.4 | 9 062 грн. |
Alutec Tormenta (7.5J x 17 5x108 ET50.5 DIA63.4 Polar Silver) | 8 910 грн. |
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R17 W7.5 PCD5x108 ET50.5 DIA | 8 299 грн. |
Alutec Tormenta (7.5J x 17 5x108 ET50.5 DIA63.4) Diamond black front polis | 9 003 грн. |
Alutec Tormenta DBFP R17 W7.5 PCD5x108 ET50.5 DIA63.4 | 7 263 грн. |
Диски Alutec Tormenta 7,5x17 5x108 ET50,5 DIA63,4 (diamond black front pol | 7 644 грн. |
Диски Alutec Tormenta 7,5x17 5x108 ET50,5 DIA63,4 (polar silver) (10016767 | 7 272 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі