Литий диск Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,5
Відео 1Фото 33 | від 7 564 до 8 299 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,5
Сортувати
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66 | 8 299 грн. |
Alutec Tormenta R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.5 Black Polished Front TMT757 | 7 564 грн. |
Alutec Tormenta R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.5 Black Polished Front | 7 822 грн. |
Диски Alutec Tormenta 7,5x17 5x112 ET40 DIA66,5 (diamond black front polis | 7 644 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі