Литий диск Alutec X10 7x17/5x112 ET47 DIA66,6
Фото 4 | від 7 011 до 7 365 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації Alutec X10 29
Характеристики
Alutec X10 7x17/5x112 ET47 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec X10 7x17/5x112 ET47 DIA66,6
Сортувати
ALUTEC X10 R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 polar silver | 7 037 грн. |
Alutec X10 R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Dull Black X10-70747W64-5 | 7 011 грн. |
Alutec X10 R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Dull Black | 7 365 грн. |
ALUTEC X10 R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Metal Grey | 7 163 грн. |
Закрити
Схожі