Кухонна мийка Alveus Futur Algranit 30 L 845x510
Alveus Futur Algranit 30 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Futur Algranit 30 L 845x510
Мийка Alveus futur 30-a14 dalmata ліва 1067428 | 4 532 грн. |
Мийка Alveus futur 30-a51 beige ліва 1067426 | 4 532 грн. |
Мийка Alveus futur 30-a21m cappuccino-metalic ліва 1067433 | 4 532 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →