Кухонна мийка Alveus Variant 10 500x420
Alveus Variant 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Variant 10 500x420
Усі ціни 7 →Мийка Alveus variant 10 sat-9d-040x48 1009252 | 6 292 грн. |
Кухонна мийка Alveus Monarch Variant 10 Brąz 1103814 | 20 131 грн. |
Alveus Monarch Variant 10 Brąz 1103814 | 19 640 грн. |
Alveus Monarch Variant 10 Brąz 1103814 | 20 131 грн. |
Alveus Monarch Variant 10 Brąz 1103814 | 20 622 грн. |
Мийка Alveus Variant 10 sat 480х400х180 1042481 | 5 984 грн. |
Мийка Alveus МК VARIANT 10 (480 x 400 x 180 1x) gold 1070628/1113575 | 15 312 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 1042481 — глибина чаші 180 мм
- арт. 1009252 — глибина чаші 250 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →