Змішувач KRONER Graz-GRP030-T CV031336
Фото 10 |
KRONER Graz-GRP030-T CV031336 |
|
Перемикання режимів струменя за допомогою кнопки на кінці виливу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Graz-GRP030-T CV031336
Усі ціни 12 →Смеситель для кухни с выдвижным изливом Kroner KRP Graz-GRP030-T 193452 | 2 520 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Kroner KRP Graz - GRP030-T графіт (C | 2 520 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Graz - GRP030-T | 2 520 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Kroner KRP Graz - GRP030-T | 2 520 грн. |
Змішувач кухонний KRONER (KRP) Graz-GRP030-T | 2 520 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →