Кухонна мийка Blanco Dalago 45 517162 510х465
Фото 14 |
Blanco Dalago 45 517162 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Dalago 45 517162 510х465
Усі ціни 75 →Blanco DALAGO 45 антрацит 517156 | 9 620 грн. |
Мийка Blanco DALAGO 45 517156 | 8 490 грн. |
Blanco DALAGO 45 SILGRANIT | 8 658 грн. |
Кухонная мойка Blanco DALAGO 45 антрацит (517156) | 7 767 грн. |
Мойка кухонная Blanco - dalago 45 (517156) | 10 040 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →