Змішувач AM-PM Sensation F3010000
Фото 6 |
AM-PM Sensation F3010000 Sensationбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Sensation F3010000
Змішувач для ванни AM.PM SENSATION F3010000 | 15 282 грн. |
Змішувач для ванни и душа AM.PM Sensation однорычажный, с переключателем, | 15 129 грн. |
Змішувач для ванни AM.PM SENSATION F3010000 | 15 282 грн. |
Смеситель для ванны AM.PM Sensation F3010000 | 13 891 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →