Змішувач AM-PM Sensation F3083100
AM-PM Sensation F3083100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Sensation F3083100
Змішувач для біде Am.Pm Sensation F3083100 | 7 188 грн. |
Змішувачі для біде AM.PM SENSATION F3083100 | 7 116 грн. |
Змішувач для біде Am.Pm Sensation F3083100 | 7 188 грн. |
Смеситель для биде AM.PM Sensation F3083100 | 6 052 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача AM-PM Sensation F3083100:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →