Змішувач AM-PM Sensation F3082100
AM-PM Sensation F3082100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Sensation F3082100
Змішувач для раковини AM.PM SENSATION F3082100 | 7 188 грн. |
Змішувач для раковини AM.PM Sensation с донным клапаном h188 мм, цвет хром | 7 188 грн. |
Змішувач для раковини AM.PM SENSATION F3082100 | 7 188 грн. |
Смеситель для умывальника (раковины) AM-PM SENSATION F3082100 | 6 537 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →