Ванна AM-PM X-Joy 150x70 см (W88A-150-070W-A)
Відео 2Фото 7 |
AM-PM X-Joy 150x70 150x70 см170x70 см |
|
Для армування ванни використовується смола без використання стиролу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM X-Joy 150x70 см
Ванна AM.PM X-Joy 150x70 см (W88A-150-070W-A) W88A-150-070W-A | 10 515 грн. |
Ванна акрилова 150x70 см AM.PM W88A-150-070W-A X-Joy | 10 515 грн. |
Ванна акрилова AM.PM X-JOY 150х70 W88A-150-070W-A | 10 515 грн. |
Ванна акрилова AM.PM X-JOY 150х70 W88A-150-070W-A | 10 515 грн. |
Відеоогляди
Модификації AM-PM X-Joy
Ціни на AM-PM X-Joy |
---|---|---|---|---|
AM-PM X-Joy 150x70 см | від 10 515 грн. | 4 пропозиції | ||
AM-PM X-Joy 170x70 см | від 11 092 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →