Ванна Geberit Selnova 160x70 см
Відео 16Фото 5 |
Geberit Selnova 160x70 554.282.01.1 |
|
Для монтажу з ніжками чи каркасом. Панель купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova 160x70 см
Усі ціни 10 →Ванна акрилова Geberit Selnova 160x70 554.282.01.1 + сифон | 10 109 грн. |
Ванна акрилова Geberit Selnova 160x70 554.282.01.1 | 11 514 грн. |
Ванна акрилова Geberit Selnova 160х70 з ніжками 554.282.01.1 | 11 514 грн. |
Ванна акрилова GEBERIT SELNOVA 160х70 + ніжки (554.282.01.1) | 11 514 грн. |
Ванна акриловая Geberit Selnova 160x70 554.282.01.1 + ножки | 11 514 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Geberit Selnova
Ціни на Geberit Selnova |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova 135x135 см кутова | від 11 239 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Selnova 140x100 см кутова | від 8 558 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Selnova 150x70 см | від 10 109 грн. | 3 пропозиції | ||
Geberit Selnova 150x100 см кутова | від 8 558 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Selnova 160x70 см | від 10 109 грн. | 10 пропозицій | ||
Geberit Selnova 160x75 см | від 11 076 грн. | 3 пропозиції | ||
Geberit Selnova 160x100 см кутова | від 12 548 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Selnova 170x70 см | від 10 109 грн. | 7 пропозицій | ||
Geberit Selnova 170x75 см | від 11 076 грн. | 7 пропозицій | ||
Geberit Selnova 180x80 см | від 12 517 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →