Тумба під умивальник AM-PM X-Joy 100 M85-FHX1002-WC1002WG38
Фото 8 |
AM-PM X-Joy 100 M85-FHX1002-WC1002WG38 80 см100 см |
|
Протиковзне внутрішнє покриття ящика. Спеціальний спосіб фарбування довговічних поліакрилових емалей у 7 шарів.
Умивальник може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM X-Joy 100 M85-FHX1002-WC1002WG38
Усі ціни 15 →Тумба підвісна Am.Pm X-Joy 100 см M85-FHX1002-WC1002WG38 з умивальником | 23 814 грн. |
Тумба с раковиной подвесная AM.PM X-Joy, 100 см, M85-FHX1002-WC1002WG38 19 | 23 814 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM X-Joy 100 см (M85-FHX1002-WC1002WG38) M85-FHX1002- | 23 814 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM X-Joy 100 х 45 х h60 см, білий | 23 814 грн. |
Тумба із умивальником у ванну AM.PM X-Joy 100x60x45см підвісна білий M85-F | 23 814 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації AM-PM X-Joy 100 M85-FHX1002-WC1002WG38
Ціни на AM-PM X-Joy 100 M85-FHX1002-WC1002WG38 |
---|---|---|---|---|
AM-PM X-Joy 80 M85-FHX0802-WC0802WG38 | від 18 553 грн. | 15 пропозицій | ||
AM-PM X-Joy 100 M85-FHX1002-WC1002WG38 | від 23 813 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →