Ванна Excellent Ava 160x70.5 см
Відео 28Фото 3 |
Excellent Ava 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Ava 160x70.5 см
Ванна прямокутна Excellent AVA 160x70 WAEX.AVA16WH | 11 354 грн. |
Ванна акрилова пряма Excellent Ava 160x70 см (WAEX.AVA16WH) | 14 745 грн. |
Ванна 1600х700 AVAз ніжками WAEX.AVA16WH | 11 350 грн. |
Акрилова прямокутна ванна 1600х705 Excellent AVA WAEX.AVA16WH (23714) | 12 980 грн. |
Ванна Акрилова Прямокутна Excellent Ava 1600X705 (Waex.ava16Wh) | 12 980 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Ava 160x70:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Ava
Ціни на Excellent Ava |
---|---|---|---|---|
Excellent Ava 150x70.5 см | від 11 102 грн. | 5 пропозицій | ||
Excellent Ava 160x70.5 см | від 11 350 грн. | 6 пропозицій | ||
Excellent Ava 170x70.5 см | від 10 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →