Акустична система AMC iPlay 5T
AMC iPlay 5T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMC iPlay 5T
Усі ціни 6 →Трансляционная акустическая система AMC IPLAY5BT | 4 654 грн. |
AMC iPlay 5WT | 4 083 грн. |
Настінна акустична система iPlay 5BT 5+1 | 4 082 грн. |
AMC iPlay 5BT | 4 083 грн. |
Акустична система AMC iPlay 5BT | 4 092 грн. |
Акустична система AMC iPlay 5WT | 4 092 грн. |
Додаткові функції і можливості акустичної системи AMC iPlay 5T:
- Максимальний рівень звукового тиску — 109 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →