Акустична система Klipsch R-50PM
Фото 12 |
Klipsch R-50PM |
|
Вбудований підсилювач. Bluetooth. Sub-in. Фонокоректор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch R-50PM
Усі ціни 11 →Klipsch Klipsch Reference R-50PM Black (пара) | 25 600 грн. |
Klipsch Reference R-50PM Black офіційна гарантія | 23 099 грн. |
Акустика Klipsch R-50PM Black | 25 600 грн. |
Klipsch R-50PM Czarny | 12 800 грн. |
Klipsch R-50PM Czarny | 13 440 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →