Акустична система AMC VIVA 5
AMC VIVA 5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMC VIVA 5
Усі ціни 6 →AMC VIVA 5 Black | 4 566 грн. |
Трансляционная акустическая система AMC VIVA 5 | 5 230 грн. |
Настінна акустична система VIVA 5 чорна | 4 565 грн. |
AMC VIVA 5 White | 4 566 грн. |
Настінна акустична система VIVA 5 White (RAL 9016) | 4 565 грн. |
Акустична система AMC VIVA 5 Black | 4 576 грн. |
Додаткові функції і можливості акустичної системи AMC VIVA 5:
- Максимальний рівень звукового тиску — 104 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →