Процесор AMD A-Series Bristol Ridge A10-9700 BOX (AD9700AGABBOX)
Відео 2Фото 2 | Товар застарів 2 110 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 4; Кількість потоків (threads): 4; Частота (ГГц): 3.5; Модель IGP: Radeon R7 series; |
AMD A-Series Bristol Ridge A10-9700 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Топ-проц за 1600 гривень дуже рекомендую! Всі Немає ПАВЕЛ: користуюся AMD A8-9600 OEM кілька місяців |
Нова лінійка Bristol Ridge
AMD A10-9700 — оптимальна модель в новому сімействі процесорів Bristol Ridge. На відміну від лінійки Ryzen 5, A10-9700 може похвалитися вбудованим графічним прискорювачем, що дозволяє не купувати окрему відеокарту.
Не тільки для роботи
Вбудований відеочип Radeon R7 досить спритний і дасть змогу не просто запустити, але і комфортно пограти на середніх налаштуваннях графіки хіти минулого на кшталт «Fallout: New Vegas» або піти в оналайн в «Dota 2», «CS:GO» і «WoT». Для Full HD роздільної здатності налаштування доведеться спустити на мінімум, але грати цілком реально.
З прицілом на майбутнє
В своє розпорядження A10-9700 отримав 4 спарених ядра архітектури Excavator з частотою 3.5 ГГц (передбачений авторозгін до 3.8 ГГц) і загальним кешем. Процесор підтримує материнські плати з сучасним сокетом AM4, що істотно розширює простір для маневру. Якщо в майбутньому потужності чипу перестане вистачати, то його можна буде безболісно замінити на більш продуктивний Ryzen.
Якісна основа для мультимедійного центру
З урахуванням низької вартості в $80, A10-9700 здатний стати гарною основою і для офісного ПК, і для домашнього кінотеатру, невимогливою ігрової станції.
Благо, що чип отримав оновлений апаратний відеодекодер VCE з підтримкою новітніх кодеків x265 (HEVC) і VP9, який за замовчуванням використовується на YouTube.
Модификації AMD A-Series Bristol Ridge
Ціни на AMD A-Series Bristol Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500 OEM | від 1 098 грн. | 26 пропозицій | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500E OEM | від 890 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-8670E PRO OEM | від 995 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-9600 OEM | від 1 024 грн. | 37 пропозицій | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800 OEM | від 3 157 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E OEM | від 3 821 грн. | 1 пропозиція |