Відеокарта AFOX Radeon RX 550 AFRX550-2048D5H4
AFOX Radeon RX 550 AFRX550-2048D5H4 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX Radeon RX 550 AFRX550-2048D5H4
Усі ціни 6 →Відеокарта Afox Radeon Rx 550 2GB (AFRX550-2048D5H4-V6) Ua | 2 933 грн. |
Видеокарта Afox Radeon Rx 550 2GB (AFRX550-2048D5H4-V6) Ua | 2 906 грн. |
ВИДЕОКАРТА AFOX RX 550 2GB GDDR5 128Bit DVI HDMI DP ATX Dual Fan AFRX550-2 | 2 936 грн. |
AFOX Radeon RX 550 2GB (AFRX550-2048D5H4-V6) AFRX550-2048D5H4-V6 | 2 999 грн. |
AFOX Radeon RX550 2GB DDR5 (AFRX550-2048D5H4-V6) RadeonRX5502GBDDR5(AFRX55 | 2 909 грн. |
Відеокарта AFOX PCI-Ex Radeon RX 550 2GB GDDR5 (128bit) (1183/6000) (DVI, | 2 909 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →