Процесор AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E BOX
Відео 2Фото 2 | Товар застарів 3 625 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 4; Кількість потоків (threads): 4; Частота (ГГц): 3.1; Модель IGP: Radeon R7 series; |
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Топ-проц за 1600 гривень дуже рекомендую! Всі Немає ПАВЕЛ: користуюся AMD A8-9600 OEM кілька місяців |
Додати відгук
8 травня 2023, 22:04
Поддержка памяти #
У всех написано что максимальная частота поддержки DDR4 2.8 MГц а у вас - 2,4
Роман
22 січня 2022, 16:21
AMD A-Series Bristol Ridge #
А подойдёт к этим камням 320 чипсеты матерей? И ничего плохого в 320 тых чипсетах нет? Сильно отличаются они от 400 сотых?
Показано 3 із 20 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD A-Series Bristol Ridge
Ціни на AMD A-Series Bristol Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500 OEM | від 1 098 грн. | 25 пропозицій | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500E OEM | від 890 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-8670E PRO OEM | від 995 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-9600 OEM | від 1 024 грн. | 34 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800 OEM | від 3 157 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E OEM | від 3 821 грн. | 1 пропозиція |