Процесор AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800 BOX
Відео 2Фото 2 | Товар застарів 3 044 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 4; Кількість потоків (threads): 4; Частота (ГГц): 3.8; Модель IGP: Radeon R7 series; |
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Топ-проц за 1600 гривень дуже рекомендую! Всі Немає ПАВЕЛ: користуюся AMD A8-9600 OEM кілька місяців |
Гібриди наступають
AMD A12-9800 — найпотужнішої гібридний процесор на ринку і буде залишатися таким аж до виходу чипів Raven Ridge. Гібридними називають процесори, що роблять ставку не стільки на обчислювальні ядра, скільки на потужну (а не аби яку, лише б була) інтегровану графіку.
Для роботи та ігор
Процесорними ядрами A12-9800 нагадує Athlon X4 950: два двоядерних модуля з автоматичним розгоном Turbo Core від 3,8 до 4,3 ГГц за умови навантаження тільки на одне ядро. Вбудований графічний прискорювач крім відеодекодера з підтримкою кодеків x264/265 і VP8/9 має не багато, не мало, 512 мікроядер GCN, які застосовуються в іграх, а також при монтажі відео в Adobe Premiere, Sony Vegas (технологія OpenCL).
Розумне планування
Ситуація, при якій покупець вибирає для свого ПК саме AMD A12-9800, бачиться досить чітко. За основу береться сучасна материнка AM4 і ОЗП DDR4. Процесор ж береться тимчасовий — A12-9800. На ньому можна з комфортом працювати і грати у GTA V і Fallout 4, вже не кажучи про тайтлах простіше. А в майбутньому, коли знадобиться більше продуктивності, проц буде замінений на восьми - або шістнадцятипотоковий Ryzen, який зможе розкрити потенціал будь-якої, навіть самої потужної дискретної відеокарти.
Модификації AMD A-Series Bristol Ridge
Ціни на AMD A-Series Bristol Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500 OEM | від 1 098 грн. | 26 пропозицій | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500E OEM | від 890 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-8670E PRO OEM | від 995 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-9600 OEM | від 1 024 грн. | 35 пропозицій | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800 OEM | від 3 157 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E OEM | від 3 821 грн. | 1 пропозиція |