Процесор AMD A-Series Bristol Ridge A8-9600 BOX (AD9600AGABBOX)
Відео 2Фото 2 | Товар застарів 2 316 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 4; Кількість потоків (threads): 4; Частота (ГГц): 3.1; Модель IGP: Radeon R7 series; |
AMD A-Series Bristol Ridge A8-9600 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Топ-проц за 1600 гривень дуже рекомендую! Всі Немає ПАВЕЛ: користуюся AMD A8-9600 OEM кілька місяців |
(Проц хочу взять как проц, не из-за графики
Ідеальне співвідношення ціни та продуктивності
У 2017 році AMD стався справжній прорив — нові лінійки процесорів поєднували в собі високу продуктивність за ціною значно нижче, ніж у Intel, а сам асортимент однаково успішно задовольняв вимоги і ентузіастів, і невибагливої публіки. Одним з найцікавіших бюджетників останніх поколінь є процесори А-серії. Все завдяки сучасному технологічному процесу, пристойним потужностей і вкрай демократичною ціною.
4 ядра з частотою 3.4 Ггц
Якщо говорити конкретно про чипі A8-9600, то він отримав 4 ядра з робочою частотою 3.1 ГГц, яка в разі необхідності піднімається до 3.4 Ггц. Процесор підтримує материнські плати з сучасним сокетом AM4, що істотно розширює простір для маневру. Якщо в майбутньому потужності чипу перестане вистачати, то його можна буде безболісно замінити на більш продуктивний Ryzen. Враховуючи ціну в 50 з гаком доларів, це значно підвищує привабливість процесора в очах покупців.
Сучасна архітектура AM4
До того ж, на відміну від процесорів Ryzen, також зроблених під сокет AM4, має вбудований графічний прискорювач Radeon R7. Він досить спритний і дасть змогу обійтися без окремої відеокарти, щоб пограти на середніх настройках в CS:GO, WOT або хіти минулого на зразок Bioshock Infinite. Все це робить A8-9600 ідеальним кандидатом для недорогої домашньої системи, яка з часом проапгрейдити до пристойного ігрового комп'ютера.
Модификації AMD A-Series Bristol Ridge
Ціни на AMD A-Series Bristol Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500 OEM | від 1 098 грн. | 26 пропозицій | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500E OEM | від 890 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-8670E PRO OEM | від 995 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-9600 OEM | від 1 024 грн. | 37 пропозицій | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800 OEM | від 3 157 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E OEM | від 3 821 грн. | 1 пропозиція |