Материнська плата MSI B550M PRO-VDH WIFI
Відео 10Фото 6 |
Збалансована багатоцільова microATX материнська плата 2020-го модельного року з процесорним роз'ємом AMD AM4 та чипсетом середнього класу В550. Призначена для комплектації універсальних домашніх систем, продуктивних офісних персональних комп'ютерів і робочих станцій початкового рівня. Завдяки посиленому сталевою накладкою слотовому роз'єму PCI-E припускає інсталяцію масивних і великогабаритних ігрових відеокарт.
Підтримує 4/6/8/12/16-ядерні процесори AMD Ryzen 3000 (Matisse/Matisse Refresh, 7 нм) і APU Ryzen 4000 (Renoir, 7 нм). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з розширеними комунікаційними можливостями. На відміну від моделей попереднього покоління (на чипсеті B450), в материнській платі MSI B550M PRO-VDH WIFI передбачена повноцінна підтримка системного інтерфейсу PCI-E Gen 4.0, який дозволяє на 100% збільшити швидкість завантаження текстур в прогресивні моделі нових відеокарт і прискорити обмін даними з швидкодіючими NVMe SSD-накопичувачами.
Також варто відзначити наявність двох вбудованих швидкісних мережевих адаптерів: кабельного GbE LAN Realtek 8111HN і бездротового дводіапазонного Wi-Fi 5 (802.11 n/ac + Bluetooth 4.2). Завдяки 4-м слотовим роз'ємам для DIMM-модулів DDR4, підтримується вражаючий максимальний сумарний об'єм оперативної пам'яті до 128 Гб), якого достатньо рішення будь-яких побутових і професійних завдань, геймінга і стримминга.
Купити MSI B550M PRO-VDH WIFI
Усі ціни 59 →MSI B550M PRO-VDH WIFI (sAM4, AMD B550) | 4 459 грн. |
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH WIFI | 4 699 грн. |
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH Wi-Fi Socket AM4 B550M PRO-VDH WIFI | 4 490 грн. |
Msi B550M PRO-VDH Wi-Fi Socket AM4 | 4 554 грн. |
Материнська плата Msi B550M PRO-VDH Wifi | 4 782 грн. |