Холодильник Amica FK 2695.2 FT білий
Фото 5 |
Amica FK 2695.2 FT білий білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica FK 2695.2 FT білий
Усі ціни 10 →Холодильник Amica FK2695.2FT | 22 168 грн. |
Холодильник Amica Fk 2695.2FT | 21 332 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Amica FK2695.2FT | 18 356 грн. |
Amica FK2695.2FT | 19 000 грн. |
Amica FK2695.2FT | 19 475 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Amica FK 2695.2 FT
Ціни на Amica FK 2695.2 FT |
---|---|---|---|---|
Amica FK 2695.2 FT білий | від 18 346 грн. | 10 пропозицій | ||
Amica FK 2695.2 FTX нержавіюча сталь | від 19 016 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →