Комп'ютерне крісло Anda Seat Kaiser 3 L
Відео 1Фото 34 |
Anda Seat Kaiser 3 L |
|
Магнітне кріплення подушки підлокітників та бічних заглушок.
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anda Seat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anda Seat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anda Seat Kaiser 3 L
Усі ціни 95 →Кресло геймерское Anda Seat Kaiser 3 Size L (AD12YDC-L-01-A-PV/C) Maroon | 17 999 грн. |
Anda Seat Kaiser 3 Size L Orange AD12YDC-L-01-O-PV/C | 19 499 грн. |
Ігрове крісло Anda Seat Kaiser 3 Size L Black (AD12YDC-L-01-B-PV/C) | 19 500 грн. |
Кресло игровое Anda Seat Kaiser 3 Size L Maroon (AD12YDC-L-01-A-PV/C) | 18 000 грн. |
Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Size L Black (AD12YDC-L-01-B-PV/C) | 19 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →