Комп'ютерне крісло Cougar Armor Titan Pro Royal
Відео 4Фото 8 |
Cougar Armor Titan Pro Royal |
|
Геймерське крісло бренду Cougar представляє рішення просунутого цінового сегмента. У фірмовій лінійці модель відноситься до флагманів, вище якого котирується лише Terminator. За загальну надійність тут відповідає 5-кінцева база, виготовлена з алюмінієвого металу, залізна рама і газліфт 4-го класу. Завдяки цим компонентам максимальна вага користувача може досягати 160 кг. Ширина спинки у плечей перевищує 60 см, а розміри сидіння становлять 57x64 см, так що комп'ютерне крісло Cougar Armor Titan Pro Royal дійсно «заточене» на людей різної, в тому числі великої комплекції.
Для комфорту в області шиї та попереку передбачені знімні подушки із замшевою обробкою. При цьому для підтримки попереку заявлено ефект пам'яті, що покликане враховувати анатомічні особливості власника та знизити його втому навіть при тривалому знаходженні за ПК. До переваг моделі належать широкі можливості «налаштування» під себе. Змінити можна висоти сидіння (від 37 до 43 см), нахил спинки (аж до майже лежачої позиції 170 градусів), положення підлокітників (буквально в будь-якій з чотирьох площин – висота, ширина, довжина та поворот). Також варто відзначити, що у продажу зустрічається споріднена версія Armor Titan Pro, яка відрізняється перш за все за дизайном та матеріалами обшивки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Купити Cougar Armor Titan Pro Royal
Усі ціни 30 →Cougar Armor TITAN PRO Royal | 15 999 грн. |
Кресло Cougar черное Armor Titan Pro Royal | 17 100 грн. |
Крісло Cougar чорне Armor Titan Pro Royal | 17 100 грн. |
Крісло геймерське, навантаження до 160 кг, екошкіра, що дихає, з замшеподі | 16 595 грн. |
Кресло игровое ARMOR TITAN PRO Royal, погрузка до 160 кг, цвет черный. | 17 999 грн. |