Литий диск Angel Baretta 305 5,5x13/4x108 ET20 DIA72,6
від 1 958 до 2 138 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Angel Baretta 305 6
Характеристики
Angel Baretta 305 5,5x13/4x108 ET20 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel Baretta 305 5,5x13/4x108 ET20 DIA72,6
Сортувати
ANGEL Легковий диск ANGEL Baretta 305 S R13 W5.5 PCD4x108 ET20 DIA72.6 | 2 012 грн. |
Angel Baretta 305 S R13 W5.5 PCD4x108 ET20 DIA72.6 | 2 075 грн. |
Angel Baretta 305 S R13 W5.5 PCD4x108 ET20 DIA72.6 | 2 083 грн. |
Angel Baretta 305 5.5x13 4x108 ET20 DIA72.6 S | 2 138 грн. |
Angel Baretta 305 W5.5 R13 PCD4x108 ET20 DIA72.6 S | 1 985 грн. |
Диск Angel Baretta 305 Silver R13 W5,5 PCD4x108 ET20 DIA72,6 | 2 088 грн. |
Angel Angel Baretta 305 5.5x13 4x108 ET20 DIA72.6 S | 1 985 грн. |
Angel Baretta 305 (R13 W5,5 PCD4x108 ET20 DIA72,6) 1894343 | 1 958 грн. |
Закрити
Схожі