Литий диск Angel Raptor 602 7x16/5x118 ET38 DIA71,1
від 3 095 до 3 420 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Angel Raptor 602 12
Характеристики
Angel Raptor 602 7x16/5x118 ET38 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel Raptor 602 7x16/5x118 ET38 DIA71,1
Сортувати
Литые диски Angel Raptor R16 W7 PCD5x118 ET38 DIA71.1 (silver) 1001186870 | 3 288 грн. |
Angel Raptor 602 7x16 5x118 ET38 DIA71.1 S | 3 133 грн. |
Диски Angel Raptor 7x16 5x118 ET38 DIA71,1 (silver) | 3 117 грн. |
Angel Raptor 602 7x16 5x118 ET38 DIA71.1 BD | 3 340 грн. |
ANGEL Легковий диск ANGEL Raptor 602 S R16 W7 PCD5x118 ET38 DIA71.1 | 3 221 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі