Литий диск DISLA 602 7x16/5x118 ET38 DIA71,1
Фото 6 | від 2 932 до 3 517 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації DISLA 602 29
Характеристики
DISLA 602 7x16/5x118 ET38 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 602 7x16/5x118 ET38 DIA71,1
Сортувати
Disla Raptor 7x16 5x118 ET38 DIA71.1 S | 3 125 грн. |
Диски Disla Raptor 7x16 5x118 ET38 DIA71,1 (silver) | 3 197 грн. |
Disla Raptor (R16 W7.0 PCD5x118 ET38 DIA71.1) silver | 2 932 грн. |
Disla Raptor 7x16 5x118 ET38 DIA71.1 S | 3 230 грн. |
Диск Disla Raptor silver R16 W7,0 PCD5x118 ET38 DIA71,1 | 3 184 грн. |
Disla Raptor 7x16 5x118 ET38 DIA71.1 S | 3 315 грн. |
Disla Disla Raptor 7x16 5x118 ET38 DIA71.1 S | 3 169 грн. |
Disla Raptor (R16 W7 PCD5x118 ET38 DIA71,1) 12083 | 3 087 грн. |
Диск Disla Raptor 7x16 5x118 ET38 DIA71.1 S | 3 517 грн. |
Закрити
Схожі