Литий диск ANZIO Split 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA70,1
Відео 1Фото 3 | від 5 784 до 6 936 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації ANZIO Split 62
Характеристики
ANZIO Split 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Split 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA70,1
Сортувати
Anzio Split R16 W6.5 PCD5x114,3 ET50 DIA70.1 polar silver | 6 936 грн. |
Anzio Split R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA70.1 Black Polished SPL65650B83-1 | 6 387 грн. |
Anzio Split R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA70.1 Black Polished | 6 601 грн. |
Anzio Split R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA70.1 Silver SPL65650B81 | 5 784 грн. |
Anzio Split R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA70.1 Silver | 5 971 грн. |
Диски Anzio Split 6,5x16 5x114,3 ET50 DIA70,1 (diamond black polished) (10 | 6 487 грн. |
Диски Anzio Split 6,5x16 5x114,3 ET50 DIA70,1 (racing black) (1002564706) | 6 156 грн. |
Диски Anzio Split 6,5x16 5x114,3 ET50 DIA70,1 (polar silver) (1001090171) | 5 908 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі