Ігровий монітор AOC C27G4ZXU 27 " чорний
Фото 13
AOC C27G4ZXU 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мс
Частота:280 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.4 • 2xHDMI v2.0
Всі характеристики
Характеристики C27G4ZXU
Колір
Типігровий монітор
Діагональ27 "
Дисплей
Вигнутий екран1500R
Тип матриці*VA
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів280 Гц
Розмір пікселя0.31 мм
Час відгуку (GtG)1 мс
Час відгуку (MPRT)0.3 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність4 000:1
Глибина кольору16.7M Colors
Колірне охоплення (sRGB)124.2 %
Колірне охоплення (DCI P3)92.4 %
Підтримка HDR+
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
2xHDMI v2.0
USB-A хаб4x5Gbps
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Adaptive-Sync
Поворот екрана / +- 28° /
Регулювання висоти / 130 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x2 Вт
Ігрові функціїприціл
відображення FPS
висвітлення темних ділянок
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність30 Вт
Габарити (ШхВхТ)612x516x228 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)612x368x79 мм
Вага6.1 кг
Вага без підставки4.1 кг
Офіційний сайтaoc.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AOC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AOC.
Усі ціни 50 →
Монитор AOC C27G4ZXU
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
AOC Монітор AOC C27G4ZXU Black 27
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Монiтор ігровий 27" AOC C27G4ZXU
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 3 міс.
Монітор AOC C27G4ZXU Black - 27" VA / 1920×1080 / 280 Гц / AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync / HAS