Монітор AOC Q27G2U 27 " чорний
Відео 28Фото 12 |
Універсальний 27-дюймовий ігровий монітор WQHD/2K-роздільної здатності з підвищеною частотою зміни кадрів, гарною передачею кольору, багатофункціональної підставкою, вбудованими стереодинаміками (2х2 Вт) і чотирипортовим USB хабом 3.2 Gen1 з підтримкою режиму швидкої зарядки гаджетів. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло вимогливих геймерів.
Може стати надійним інструментом для початківців і професійних кіберспортсменів, що спеціалізуються в дисциплінах, що буяють стрімкими переміщеннями і карколомними змінами ігрової обстановки. Основним елементом конструкції тонкорамочного екрану монітора AOC Q27G2U стала швидкодіюча 8-бітна VA-матриця з Flicker Free-підсвіткою типу W-LED. Крім гідного рівня максимальної яскравості і хорошою контрастності вона забезпечує поліпшену передачу кольору (99% NTSC) і прекрасні кути огляду.
Технологія AMD FreeSync Premium здатна виконувати синхронізацію частот оновлення відеокарти і монітора, роблячи ігровий процес більш плавним і зберігаючи високу продуктивність. Функція LFC усуває розриви кадрів (screen tearing) в випадках, коли частота зміни кадрів стає нижче частоти оновлення. Знімна підставка дає можливість регулювати висоту, кут нахилу і повороту екрану. Підтримується швидка зміна орієнтації з альбомної на книжкову. Для підключення використовуються два порти HDMI 2.0 або Display Port 1.2.
Купити AOC Q27G2U 27 " чорний
Усі ціни 58 →AOC 27" Q27G2U/BK Black/Red Q27G2U/BK | 10 505 грн. |
Монітор AOC Q27G2U/BK | 9 200 грн. |
Монитор AOC 27" Q27G2U/BK VA Black Q27G2U/BK | 10 909 грн. |
AOC Q27G2U/BK | 9 230 грн. |
Монитор Aoc Q27G2U/BK | 10 540 грн. |
0 1 1 10 |
крута матриця не включається коли вмикаю системний блок і не ips а va Oleg Chernica: користуюся AOC Q27G2U більше року |
краще борт IPS Контрастний, глибокий чорний Шлейфі не беріть для ігор |
Раджу, модель топчик за свої гроші, і кольоропередача хороша, і ніяких відблисків немає. Мені за ним щодня сидіти доводиться по годині 9-10, от і сиджу - кайфую. В іграх все плавно йде. Кольори, збирання, дизайн, ергономіка, що ще потрібно?) Мене все влаштовує принаймні зараз. Захар: користуюся AOC Q27G2U кілька місяців |