USB-флешка Apacer AH334 8 ГБ
Фото 5 |
Apacer AH334 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Apacer AH334
Ціни на Apacer AH334 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH334 16 ГБ | від 140 грн. | 20 пропозицій | ||
Apacer AH334 32 ГБ | від 135 грн. | 46 пропозицій | ||
Apacer AH334 64 ГБ | від 163 грн. | 59 пропозицій |
Що стосується корпусу, то хоч контакти і ховаються слайдером усередину флешки, від сміття та вологи вони не захищені, тому носити просто в сумці - небезпечно.