USB-флешка Apacer AH335 64 ГБ
Apacer AH335 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH335 64 ГБ
Усі ціни 50 →Флеш-накопичувач USB 64GB Apacer AH335 White/Green (AP64GAH335G-1) AP64GAH | 171 грн. |
Apacer AH335 64GB USB 2.0 Green (AP64GAH335G-1) | 179 грн. |
Флеш-память USB Apacer AH335 64GB USB 2.0 Green (AP64GAH335G-1) AP64GAH335 | 196 грн. |
Apacer AH335 64GB USB 2.0 Green (AP64GAH335G-1) AP64GAH335G-1 | 239 грн. |
Apacer USB 64Gb AH335 Green (AP64GAH335G-1) AP64GAH335G-1 | 177 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer AH335
Ціни на Apacer AH335 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH335 16 ГБ | від 195 грн. | 2 пропозиції | ||
Apacer AH335 32 ГБ | від 148 грн. | 52 пропозиції | ||
Apacer AH335 64 ГБ | від 166 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →