Жорсткий диск Apacer AC237 AP4TBAC237B-1 4 ТБ
Фото 11 |
Apacer AP4TBAC237B-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC237 AP4TBAC237B-1 4 ТБ
Усі ціни 24 →Зовнішній жорсткий диск Apacer AC237 4 Tb Jet Black (AP4TBAC237B-1) | 4 615 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer AC237 4 Tb Jet Black (AP4TBAC237B-1) | 4 572 грн. |
Зовнішній жорсткий диск. Apacer AC237 4TB 2.5" USB 3.2 Black (AP4TBAC237B- | 4 639 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 4tb Apacer (ap4tbac237b-1) | 4 788 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB Apacer (AP4TBAC237B-1) | 4 743 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Apacer AC237 AP4TBAC237B-1
Ціни на Apacer AC237 AP4TBAC237B-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC237 AP1TBAC237B-1 1 ТБ | від 2 043 грн. | 99 пропозицій | ||
Apacer AC237 AP2TBAC237B-1 2 ТБ | від 2 686 грн. | 115 пропозицій | ||
Apacer AC237 AP4TBAC237B-1 4 ТБ | від 4 459 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →