Жорсткий диск Apacer AC732 AP5TBAC732B-1 5 ТБ
Відео 1Фото 6 |
Apacer AP5TBAC732B-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC732 AP5TBAC732B-1 5 ТБ
Усі ціни 25 →Зовнішній жорсткий диск Apacer 5TB (AP5TBAC732B-1) | 6 430 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer 5TB (AP5TBAC732B-1) | 6 370 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC732 5TB 2.5" USB 3.2 Black (AP5TBAC732B-1 | 6 469 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 5tb Apacer (ap5tbac732b-1) | 6 654 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 5TB Apacer (AP5TBAC732B-1) | 6 548 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AC732 AP5TBAC732B-1
Ціни на Apacer AC732 AP5TBAC732B-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC732 AP1TBAC732B-1 1 ТБ | від 2 649 грн. | 18 пропозицій | ||
Apacer AC732 AP2TBAC732B-1 2 ТБ | від 3 283 грн. | 29 пропозицій | ||
Apacer AC732 AP4TBAC732B-1 4 ТБ | від 4 689 грн. | 26 пропозицій | ||
Apacer AC732 AP5TBAC732B-1 5 ТБ | від 6 155 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →