Жорсткий диск Seagate One Touch with Password STKZ5000400 5 ТБ
Фото 4 |
Seagate STKZ5000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate One Touch with Password STKZ5000400 5 ТБ
Усі ціни 36 →Зовнішній жорсткий диск Seagate One Touch with Password 5 Tb Black (STKZ50 | 5 972 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate One Touch with Password 5 Tb Black (STKZ50004 | 5 916 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate One Touch with Password 5TB Black (STKZ500 | 6 009 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 5tb One Touch with Password Seagate (stkz5000400 | 6 144 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 5TB One Touch with Password Seagate (STKZ5000 | 6 139 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Seagate One Touch with Password STKZ5000400
Ціни на Seagate One Touch with Password STKZ5000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch with Password STKY1000400 1 ТБ | від 2 501 грн. | 93 пропозиції | ||
Seagate One Touch with Password STKY2000400 2 ТБ | від 3 237 грн. | 61 пропозиція | ||
Seagate One Touch with Password STKZ4000400 4 ТБ | від 5 117 грн. | 30 пропозицій | ||
Seagate One Touch with Password STKZ5000400 5 ТБ | від 5 635 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →