Трекпад
Apple Magic Trackpad 3
Відео 21Фото 10 |
Apple Magic Trackpad 3 2022 рікUSB C |
|
Підтримка Multi-Touch, Force Touch.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Magic Trackpad 3
Усі ціни 54 →Apple Magic Trackpad 2021 (MK2D3) | 4 589 грн. |
Трекпад Apple Magic Trackpad 2 2021 (Silver) (MK2D3) MK2D3 MJ2R2 | 4 199 грн. |
Apple Magic Trackpad 2022 - Black Multi-Touch Surface (MMMP3) MMMP3 | 4 489 грн. |
Тачпад Apple Magic Trackpad 2021 (MK2D3) | 4 349 грн. |
Аксесуар для Mac Apple Magic Trackpad with White Multi-Touch Surface (MK2D | 3 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →