Ноутбук Apple MacBook Air 2022 [Z160001CT]
Відео 33Фото 37 | від 72 809 до 104 999 грн. Порівняти ціни 13 →Дисплей:13.6 ", 2560x1664 Процесор:Apple M2, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 10-Core ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD, 1024 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.24 кг |
Модифікації Apple MacBook Air 2022 96
Характеристики
Apple MacBook Air 2022 [Z160001CT] |
|
Оновлений процесор M2,
аудіосистема з чотирма динаміками,
Магнітний порт MagSafe 3 для зарядки,
медіапроцесор H. 264, HEVC, ProRes і ProRes RAW з апаратним прискоренням.
10-ядерний графічний процесор.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 35 Вт.
Де купити Apple MacBook Air 2022 [Z160001CT]
Сортувати
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M2 Midnight Z1610005H (Mid 2022) [Midnight | 77 988 грн. |
Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (Z1610005H, Z1600040P) Z1610005H, | 72 809 грн. |
Apple Macbook Air 13” M2 2022 | 1 TB | 16Gb | 10-core GPU | Midnight (Z161 | 77 960 грн. |
MacBook Air 13 Retina, Midnight, 1TB, 8 CPU / 10 GPU, 16GB RAM with Apple | 79 000 грн. |
Apple MacBook Air M2 Chip 13" 8CPU/10GPU/16RAM/1 TB Midnight (M2681/2/10/1 | 104 999 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
25 січня 2023, 13:47
Можливість зарядки через Thunderbolt #
В цьому МакБуці залишилася можливість заряджати його через Thunderbolt? Чи тільки через MagSafe?
Відеоогляди
Рекомендуємо