Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M3
Відео 6Фото 22 | від 60 399 до 423 469 грн. Дисплей:14.2 ", 3024x1964 Процесор:Apple M3 / Apple M3 Max Відеокарта:M3 10-Core - M3 Pro 18-Core ОЗП:8 - 128 ГБ Накопичувач:SSD, 512 - 8192 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.6 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2023 M3 100
MTL73 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 60 499 .. 79 649 грн. | Порівняти ціни 47 |
MR7J3 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 60 399 .. 87 588 грн. | Порівняти ціни 46 |
MTL83 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 63 699 .. 87 999 грн. | Порівняти ціни 34 |
MR7K3 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 64 899 .. 87 999 грн. | Порівняти ціни 34 |
Z1A900014 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 138 569 грн. | Grokholsky.com |
Z1C800016 | Apple M3 | 8 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 138 569 грн. | Grokholsky.com |
Z1C80001D | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 78 499 .. 92 685 грн. | Порівняти ціни 15 |
Z1A90001B | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 83 368 .. 91 386 грн. | Порівняти ціни 4 |
Z1C80001F | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 88 089 .. 101 304 грн. | Порівняти ціни 13 |
Z1A90001D | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 92 190 .. 102 373 грн. | Порівняти ціни 11 |
Z1A90001E | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 104 389 .. 109 620 грн. | Порівняти ціни 2 |
Z1C80001G | Apple M3 | 16 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 147 819 грн. | Grokholsky.com |
MRX63 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 512 ГБ | 81 599 .. 104 899 грн. | Порівняти ціни 32 |
MRX33 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 512 ГБ | 81 836 .. 102 479 грн. | Порівняти ціни 34 |
Z1AU00299 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 1024 ГБ | 103 724 .. 123 787 грн. | Порівняти ціни 4 |
Z1AX00298 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 1024 ГБ | 143 819 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU0029A | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 ГБ | 163 799 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX00299 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 ГБ | 163 799 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU0029B | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 ГБ | 199 749 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX0029A | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 ГБ | 199 749 грн. | Grokholsky.com |
MRX43 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 1024 ГБ | 96 729 .. 122 012 грн. | Порівняти ціни 41 |
MRX73 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 1024 ГБ | 98 009 .. 120 313 грн. | Порівняти ціни 35 |
Z1AU0029K | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 512 ГБ | 147 819 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX0029J | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 512 ГБ | 147 819 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU0029S | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 ГБ | 183 769 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX0029Y | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 ГБ | 183 769 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU0029T | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 ГБ | 211 739 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002A5 | Apple M3 Pro | 18 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 ГБ | 211 739 грн. | Grokholsky.com |
Z1A90001C | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 94 289 .. 112 746 грн. | Порівняти ціни 9 |
Z1C80001E | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 512 ГБ | 94 997 .. 103 506 грн. | Порівняти ціни 8 |
Z1A90001F | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 102 199 .. 112 532 грн. | Порівняти ціни 8 |
Z1C80001H | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 1024 ГБ | 102 199 .. 112 532 грн. | Порівняти ціни 9 |
Z1C80001J | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 156 339 .. 171 958 грн. | Порівняти ціни 7 |
Z1A90001G | Apple M3 | 24 ГБ | M3 10-Core | SSD | 2048 ГБ | 159 799 грн. | Grokholsky.com |
MRX53 | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 ГБ | 126 999 .. 180 999 грн. | Порівняти ціни 47 |
MRX83 | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 ГБ | 129 189 .. 168 699 грн. | Порівняти ціни 39 |
Z1AX0029K | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 512 ГБ | 132 789 .. 147 281 грн. | Порівняти ціни 8 |
Z1AU0029L | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 512 ГБ | 132 789 .. 145 973 грн. | Порівняти ціни 8 |
Z1AU0029Z | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 ГБ | 235 709 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX0029Z | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 ГБ | 235 709 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002A0 | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 ГБ | 267 669 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002A6 | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 ГБ | 267 669 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002A1 | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 ГБ | 319 599 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002AD | Apple M3 Max | 36 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 ГБ | 319 599 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU0029J | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 512 ГБ | 116 999 .. 162 999 грн. | Порівняти ціни 12 |
Z1AX0029H | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 512 ГБ | 120 089 .. 133 198 грн. | Порівняти ціни 10 |
Z1AU0029N | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 1024 ГБ | 126 959 .. 138 953 грн. | Порівняти ціни 5 |
Z1AX0029U | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 1024 ГБ | 138 690 .. 147 760 грн. | Порівняти ціни 4 |
Z1AU0029P | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 ГБ | 191 759 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX001JZ | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 2048 ГБ | 191 759 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU0029Q | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 ГБ | 223 719 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002A8 | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 14-Core | SSD | 4096 ГБ | 223 719 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU0029V | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 1024 ГБ | 119 695 .. 191 999 грн. | Порівняти ціни 15 |
Z1AX0029V | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 1024 ГБ | 130 089 .. 144 665 грн. | Порівняти ціни 10 |
Z1AU0029U | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 512 ГБ | 137 809 .. 147 760 грн. | Порівняти ціни 3 |
Z1AX0029M | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 512 ГБ | 139 829 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU0029W | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 ГБ | 141 052 .. 181 638 грн. | Порівняти ціни 7 |
Z1AX002A1 | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 2048 ГБ | 203 749 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU0029X | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 ГБ | 239 699 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002A9 | Apple M3 Pro | 36 ГБ | M3 Pro 18-Core | SSD | 4096 ГБ | 239 699 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002A7 | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 185 519 .. 202 317 грн. | Порівняти ціни 6 |
Z1AX0029T | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 166 369 .. 174 300 грн. | Порівняти ціни 3 |
Z1AU0029M | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 512 ГБ | 170 389 .. 177 660 грн. | Порівняти ціни 2 |
Z1AX0029L | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 512 ГБ | 170 389 .. 177 660 грн. | Порівняти ціни 2 |
Z1AU002A8 | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 211 151 .. 211 679 грн. | Порівняти ціни 2 |
Z1AX002A0 | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 243 699 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002A9 | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 307 619 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002A7 | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 307 619 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002AA | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 367 539 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002AE | Apple M3 Max | 48 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 367 539 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002AD | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 213 860 .. 228 530 грн. | Порівняти ціни 6 |
Z1AU002AC | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 199 392 .. 220 398 грн. | Порівняти ціни 7 |
Z1AX001HS | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 200 590 .. 220 398 грн. | Порівняти ціни 7 |
Z1AU002AE | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 319 599 .. 344 305 грн. | Порівняти ціни 2 |
Z1AU002AB | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 512 ГБ | 235 709 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX0029N | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 512 ГБ | 235 709 грн. | Grokholsky.com |
MBP14M344SL | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 247 995 .. 319 869 грн. | Порівняти ціни 2 |
Z1AX002A2 | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 251 689 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002AF | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 379 529 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002AF | Apple M3 Max | 64 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 379 529 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002A3 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 ГБ | 188 159 .. 219 685 грн. | Порівняти ціни 11 |
Z1AX0029W | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 1024 ГБ | 188 789 .. 219 685 грн. | Порівняти ціни 7 |
Z1AU002A4 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 ГБ | 207 699 .. 218 400 грн. | Порівняти ціни 8 |
Z1AX002A3 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 2048 ГБ | 228 530 .. 287 639 грн. | Порівняти ціни 2 |
Z1AU002A2 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 512 ГБ | 235 709 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX0029P | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 512 ГБ | 235 709 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002A5 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 ГБ | 315 609 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002AB | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 4096 ГБ | 315 609 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002A6 | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 ГБ | 383 519 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002AG | Apple M3 Max | 96 ГБ | M3 Max 30-Core | SSD | 8192 ГБ | 383 519 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002AH | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 211 689 .. 244 570 грн. | Порівняти ціни 5 |
Z1AX0029X | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 1024 ГБ | 211 689 .. 256 935 грн. | Порівняти ціни 6 |
Z1AU002AJ | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 250 570 .. 272 640 грн. | Порівняти ціни 5 |
Z1AX002A4 | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 2048 ГБ | 285 592 .. 315 609 грн. | Порівняти ціни 2 |
Z1AU002AG | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 512 ГБ | 319 599 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX0029Q | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 512 ГБ | 319 599 грн. | Grokholsky.com |
Z1AU002AK | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 325 969 .. 325 973 грн. | Порівняти ціни 2 |
Z1AX002AC | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 4096 ГБ | 329 582 .. 355 549 грн. | Порівняти ціни 2 |
Z1AU002AL | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 423 469 грн. | Grokholsky.com |
Z1AX002AH | Apple M3 Max | 128 ГБ | M3 Max 40-Core | SSD | 8192 ГБ | 423 469 грн. | Grokholsky.com |
Лінійка MacBook Pro 14 (2023) M3
Серія MacBook Pro 14 2023 року випуску бренду Apple включає високопродуктивні 14-дюймові ноутбуки, які базуються на фірмових ARM-процесорах M3. Рекомендувати моделі сімейства можна для професійного застосування 3D-художникам, дизайнерам, музикантам та іншим вимогливим користувачам, які зацікавлені у швидкому та потужному лептопі із відносно компактними габаритами (товщина алюмінієвого корпусу 16 мм) та невеликою вагою (1.6 кг), а також відмінною автономністю ( може досягати 18 або навіть 22 години). Всі ноутбуки Apple MacBook Pro 14 2023 отримали процесор M3 в одній з трьох версій - звичайний (без приставок з 8 обчислювальними та 10 графічними ядрами, можливістю підключення 1 монітора), варіацію Pro (відповідно до 12/18 ядер і до 2 зовнішніх дисплеїв) топову модифікацію Max (16/40 та до 4 моніторів). Крім цього "начинка" представників сімейства включає від 8 до 128 ГБ оперативної пам'яті, твердотільні накопичувачі на 512 - 8192 ГБ, кілька портів Thunderbolt v4, веб-камеру FaceTime, сканер відбитка пальця Touch ID, акустику з 6 динаміків з підтримкою Dolby. Все це "залізо" працює під керуванням операційної системи MacOS Sonoma. На тлі «прошірок» 2021 року дисплей не зазнав змін — використовується 14.2-дюймовий Liquid Retina XDR із системою підсвічування miniLED та датчиком освітленості (технологія True Tone). Цей екран примітний високою частотою оновлення 120 Гц, що дозволяє здатністю 3024x1964 пікселів, високими параметрами пікової яскравості, аж до 1600 нит при відображенні HDR-контенту.
Відеоогляди
Екран, автономність, потужність, українська розкладка, колір Вбудована камера Yaroslav Kovalevskyi: користуюся Apple MacBook Pro 14 (2023) M3 менше місяця |
Додати відгук
Рекомендуємо
Запас можливостей і їх напрямків неймовірний.
Екран, звук, автономність, потужність - на височезному рівні! Чорний колір дійсно не залишає відбитків і слідів. Розкладка клавіатури - українська Мікрофон - ОК, але камера, мабуть, найслабше місце цього ноута, продовжу використовувати телефон як зовнішню камеру. Проте інших недоліків наразі я не зможу назвати.