Apple Smart Keyboard for iPad Pro 10.5" (MPTL2RS/A)
Відео 5Фото 4 |
Apple Smart Keyboard for iPad Pro 10.5" |
|
Спеціальна клавіатура, призначена для планшетів iPad Pro з діагоналлю екрана 10,5". Виріб є досить зручним і багатофункціональним рішенням, оскільки може використовуватися не тільки для введення даних, але і як чохол-підставка — в складеному стані виріб нагадує чохол Smart Cover. Для підключення до планшета передбачена магнітна напрямна підставка, яка оснащена фірмовим трьохконтактні роз'ємом Apple Smart Connector.
Клавіші отримали мембранне пристрій. Робоча поверхня розкладки, як і самі кнопки, має матову шорстку поверхню, завдяки чому на клавіатурі не залишається відбитків і потертостей/подряпин. Важить девайс близько 355 г, а в сукупності з самим планшетом маса пристрою буде перевищує 1 кг. Ще однією відмінною особливістю клавіатури Apple Smart Keyboard 10.5" є максимальна вологозахист: корпус клавіатури створений таким чином, що волозі нікуди просочуватися. Девайс має кілька робочих положень. Якщо загорнути клавіатуру на тильну сторону планшета, то пристрій можна використовувати як зручну підставку. Якщо ж повністю скласти девайс, то пристрій перетворюється в чохол.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Smart Keyboard for iPad Pro 10.5"
Усі ціни 13 →Клавіатура для iPad Smart Keyboard for iPad (Black) (MPTL2/MX3L2) MPTL2/MX | 4 250 грн. |
Аксессуар для iPad Apple Smart Keyboard (MPTL2/MX3L2) for iPad 10.2" 2019- | 3 899 грн. |
Клавиатура Apple Smart Keyboard for 10.5‑inch iPad Pro MPTL2 [Black] | 4 762 грн. |
Клавіатура Apple Smart Keyboard для iPad Pro/Air 10.5 (MPTL2RS/A) | 4 606 грн. |
Apple Smart Keyboard Folio for Ipad 10.2/10,5 (MX3L2/MPTL2) 31013 | 4 988 грн. |