Змішувач Ferro Sonata BNA4
Фото 6 |
Ferro Sonata BNA4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Sonata BNA4
Усі ціни 9 →Ferro Ferro BNA4 | 4 456 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FERRO Sonata хром латун | 4 456 грн. |
Змішувач для кухні Ferro Maestro (BNA4) BNA4 | 4 456 грн. |
Ferro Sonata BNA4 | 4 950 грн. |
Смеситель для кухонной мойки Ferro Sonata BNA4 | 4 459 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →