Змішувач Franke Platino 115.0029.586
Franke Platino 115.0029.586 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Platino 115.0029.586
Усі ціни 20 →Кухонний змішувач Franke Platino (115.0029.586) 115.0029.586 | 2 475 грн. |
Кухонный смеситель Franke Platino (115.0029.586) | 2 310 грн. |
Кухонний змішувач Franke Platino (115.0029.587) 115.0029.587 | 2 970 грн. |
Кухонний змішувач Franke Platino (115.0029.588) 115.0029.588 | 3 267 грн. |
Кухонний змішувач Franke Platino (115.0029.589) 115.0029.589 | 3 267 грн. |
ще 15 пропозицій
Колірні варіанти:
- арт. 115.0029.586 — хром
- арт. 115.0029.587 — матовий хром
- арт. 115.0029.588 — граніт/бежевий
- арт. 115.0029.589 — граніт/графіт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →