Змішувач Imprese Daicy 55010-U
Відео 1Фото 8 |
Imprese Daicy 55010-U |
|
Включення подачі фільтрованої води проводиться поворотом важеля (джойстика) вниз.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Daicy 55010-U
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні на 2 води Imprese Daicy хром 55010-U | 7 519 грн. |
IMPRESE DAICY Змішувач для кухні с подключением питьевой воды, хром, 35 мм | 7 519 грн. |
Змішувач для кухні Imprese Daicy з підключенням питної води 55010-U | 7 519 грн. |
Смеситель для кухни с подключением к фильтру Imprese Daicy (55010-U) 55010 | 6 166 грн. |
Змішувач для кухні на 2 води Imprese Daicy хром 55010-U | 7 519 грн. |
Смеситель для кухни с подключением к фильтру Imprese Daicy (55010-U) 55010 | 6 090 грн. |
Змішувач кухонний на дві води Imprese Daicy (55010-U) хром | 7 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →