Циркуляційний насос Aquatica 774159 10.3 м DN 65 300 мм
Aquatica 774159 10.3 м
DN 65
300 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:30000 л/год
Макс. напір:10.3 м
Споживана потужність:1000 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики 774159
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 774159 10.3 м DN 65 300 мм
Усі ціни 6 →Насос циркуляционный Aquatica GPD65-10F/300 (774159) | 19 273 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 1.0кВт Hmax 10.3м Qmax 500л/хв DN65 300мм + в | 16 592 грн. |
Циркуляційний насос Aquatica GPD65-10F/300 774159 | 19 204 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 774159 (GPD65-10F/300) фланц 1.0кВт Hmax 10.3 | 18 735 грн. |
Aquatica Насос циркуляционный Aquatica 1.0кВт Hmax 10.3м Qmax 500л/мин DN6 | 19 204 грн. |
Насос циркуляційний фланцевий Aquatica 1.0 кВт Hmax 10.3 м Qmax 500 л/хв D | 19 204 грн. |
Модификації Aquatica 774159
Ціни на Aquatica 774159 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774159 10.3 м DN 65 300 мм | від 16 592 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquatica 774168 12 м DN 50 280 мм | від 18 376 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774169 12.3 м DN 65 300 мм | від 23 130 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 774198 20.3 м DN 50 280 мм | від 25 241 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →