Циркуляційний насос Aquatica 774169 12.3 м DN 65 300 мм
Aquatica 774169 12.3 м
DN 65
300 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:33000 л/год
Макс. напір:12.3 м
Споживана потужність:1300 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики 774169
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 774169 12.3 м DN 65 300 мм
Усі ціни 13 →Aquatica насос циркуляц фланц 1.3кВт Hmax 12.3м Qmax 550л/мин (774169) | 26 022 грн. |
Aquatica Aquatica GPD65-12F/300 (774169) 774169 | 26 771 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 1.3 кВт Hmax 12.3 м 550 л / хв 65 мм (774169) | 26 771 грн. |
Насос циркуляційний фланцевий Aquatica 1.3 кВт (774169) | 26 771 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 1.3кВт Hmax 12.3м Qmax 550л/хв DN65 300мм + в | 23 130 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Aquatica 774169
Ціни на Aquatica 774169 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774159 10.3 м DN 65 300 мм | від 16 592 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquatica 774168 12 м DN 50 280 мм | від 18 376 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774169 12.3 м DN 65 300 мм | від 23 130 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 774198 20.3 м DN 50 280 мм | від 25 241 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →