Насосна станція AquaticaLeo 775308/24
Фото 8 |
AquaticaLeo 775308/24 1000 Вт1200 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaticaLeo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaticaLeo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaticaLeo 775308/24
Усі ціни 11 →Насосна станція AquaticaLeo 1 кВт 73 л/хв 24 л пластик 775308/24 | 5 775 грн. |
Насосная станция Aquatica/Leo 1.0кВт Hmax 44м Qmax 73л/мин пластик Leo (са | 6 086 грн. |
AquaticaLeo AquaticaLeo EKJ-1002PA5/UA (775308/24) 775308/24 | 6 277 грн. |
Станція AquaticaLEO 1.0кВт Hmax 44м Qmax 73л/мін 24 л (775308/24) | 6 277 грн. |
Насосна станція відцентрова самовсмоктувальна AquaticaLeo пластикова 1.0кВ | 6 277 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації AquaticaLeo 775308/24
Ціни на AquaticaLeo 775308/24 |
---|---|---|---|---|
AquaticaLeo 775308/24 | від 5 423 грн. | 11 пропозицій | ||
AquaticaLeo 775309/24 | від 5 768 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →