Моторне мастило Kroon Emperol 10W-40 5 л (02335)
Kroon Emperol 10W-40 5L |
|
Паливоекономічна моторна олія від голландського виробника Kroon Oil. Продукт розроблений для застосування в бензинових та дизельних двигунах внутрішнього згоряння, включаючи мотори із системами турбонаддуву. Олія відповідає специфікаціям ACEA A3/B4 та API SN/CF, має допуски від VAG (501.01/505.00) та Mercedes-Benz (229.1). За міжнародною класифікацією SAE індекс технічної рідини в'язкості маркується позначкою 10w-40.
Продукт належить до розряду напівсинтетичних олій. Kroon Emperol 10W-40 5L характеризується високими диспергувальними та миючими властивостями, має хорошу міцність на зсув, має стійкість до зносу та окислення. Міцна змащувальна плівка, що утворюється олією на внутрішніх поверхнях силового агрегату, зберігається в широкому діапазоні температур навколишнього середовища, виключаючи роботу мотора на суху в моменти холодного запуску. Миючі та антикорозійні присадки у формулі масла допомагають підтримувати внутрішнє оздоблення двигуна в належній чистоті та попереджають утворення іржі. Технічна мастила від Kroon Oil придатна для застосування в автомобілях з каталітичними нейтралізаторами вихлопних газів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Купити Kroon Emperol 10W-40 5 л
Усі ціни 12 →Моторное масло Kroon Oil EMPEROL 10W-40 (5л.) 02335 | 1 255 грн. |
Олива моторна напівсинтетична KROON OIL EMPEROL 10W-40, 5л (02335) 02335 | 1 152 грн. |
Масло моторное Kroon Oil EMPEROL 10W-40 (Канистра 5л) 02335 | 1 220 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil EMPEROL 10W-40 5л (KL 02335) | 1 372 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil EMPEROL 10W-40 5л (KL 02335) KL 02335 | 1 063 грн. |
Модификації Kroon Emperol 10W-40
Ціни на Kroon Emperol 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Kroon Emperol 10W-40 1 л | від 237 грн. | 12 пропозицій | ||
Kroon Emperol 10W-40 4 л | від 834 грн. | 15 пропозицій | ||
Kroon Emperol 10W-40 5 л | від 1 063 грн. | 12 пропозицій | ||
Kroon Emperol 10W-40 20 л | від 3 781 грн. | 11 пропозицій | ||
Kroon Emperol 10W-40 60 л | від 10 893 грн. | 8 пропозицій | ||
Kroon Emperol 10W-40 208 л | від 36 947 грн. | 6 пропозицій | ||
Kroon Emperol 10W-40 999 л | від 170 932 грн. | 1 пропозиція |